Witaj szkoło !

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas I-VIII odbędzie się 1 września 2021 roku o godzinie 9.00 na zielonym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach.

W razie niepogody uczniów klas I wraz z jednym opiekunem oraz klasy: VIIA, VIIIB i VIIID zapraszamy do sali gimnastycznej.

Natomiast uczniowie klas II – III oraz IV – VI i VIIB, VIIC, VIID, VIIIA, VIIIC spotkają się z wychowawcami w podanych przez wychowawców klasopracowniach.

Dotychczasowy Regulamin dotyczący zasad bezpieczeństwa obowiązujący na terenie naszej szkoły z zachowaniem środków ostrożności, w tym;

• Klasy I-III – wejście nr 2;
  • Klasy IV-VIII – wejście główne;
  • Pracownicy – wejście nr 3;
  • Obowiązek zakrywania ust i nosa, zakaz wchodzenia na teren placówki osób postronnych – pozostają bez zmian;
  • W sprawach administracyjnych, zapraszamy do kontaktu 774852744 lub mailowo: sekretariat@sp1glubczyce.eu

Do zobaczenia wkrótce!