Do zobaczenia🖐🏻

Dzisiaj poza zakończeniem roku szkolnego z wychowawcami klas I- VI wraz z klasami VII pożegnaliśmy po raz pierwszy od 21 lat – klasę VIII. Było wyjątkowo, wzruszająco i pięknie👌🏻

Drodzy Uczniowie i Rodzice – dziękujemy za pracę i współpracę w tym niełatwym, minionym już roku szkolnym. Czas pandemii nauczył nas pokory, przypomniał o granicach zrozumienia i co bardzo ważne uświadomił, że bez technologii komputerowej nie ma miejsca dla szkoły XXI w. Były dni lepsze i gorsze, czasem jedynki, niezapowiedziane kartkówki, czy nieudane połączenia online. Pierwsze sukcesy, ale i niepowodzenia.
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie. Tym, u których droga do zamierzonych celów wciąż trwa, życzymy efektów w kolejnych nadchodzących miesiącach i latach.
Nie może także zabraknąć podziękowań skierowanych do nauczycieli za pracę, wsparcie i mobilizację, niejednokrotnie bowiem odgórne wytyczne wymagały wielu spotkań online Rady pedagogicznej, e-szkoleń, czy dodatkowej dokumentacji związanej z niebezpieczeństwem zarażenia COVID-19.

Tymczasem, drodzy Uczniowie – wspaniałych przygód, odpoczywajcie, spełniajcie marzenia sięgając gwiazd, bo świat czeka, a najpiękniejsze podróże jeszcze przed Wami do przebycia. Do zobaczenia, wracajcie wypoczęci i z uśmiechem na twarzy😊
Natomiast uczniom klasy VIII życzymy wszyscy samych sukcesów, tylko przychylnych wiatrów i mądrości w podejmowaniu właściwych decyzji. Żegnajcie🖐🏻

Klasa VIII
Pożegnanie klasy VIII