3 czerwca 2026 roku już po raz 30 -sty odbył się bieg imienia Zdzisława Zielonki propagatora sportu i idei olimpijskiej na ziemi grodkowskiej, w szkole w Jędrzejowie im. Bronisława Malinowskiego – polskiego olimpijczyka, a także …
W czwartek – 4 czerwca 2026 roku wypada Święto Bożego Ciała, zgodnie z §5.1. i §5.2 Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603 oraz z …
2 czerwca 2026 roku na hali Zarządu Oświaty kultury i Sportu w Głubczycach odbyła się pierwsza edycja zawodów – Gry i zabawy – baw się z nami, etap gminny. Są to zawody drużynowe przeznaczone dla …
Start naszych w Yonex Polish International Festival U11, U13, U15. Trzydniowa rywalizacja w Białymstoku dobiegła końca, która odbywała się w dniach 29-31.05.2026. Reprezentowało nas 14- stu uczniów, a byli to: Julia Barańska, Weronika Golas, Maja …
11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia pamiętamy o bohaterstwie naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Upamiętniając 103 rocznicę odzyskania niepodległości uczniowie klasy 5B, 8D oraz chór szkolny wraz z opiekunami przygotowali osobliwą i podniosłą uroczystość. Ta piękna lekcja historii wzrusza i uświadamia, jak ważny jest i powinien być to dzień dla wszystkich Polaków. Pani dyrektor Bożena Wiciak podkreśliła wyjątkowość tej uroczystości dziękując organizatorom oraz młodym artystom👏🏻👌🏻
Ponadto przypominamy, że 11 i 12 listopada 2021 roku są dniami wolnymi od zajęć📌
W związku z powyższą informacją prosimy o przestrzeganie obowiązującego Regulaminu bezpieczeństwa Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach. Dbajmy o siebie nawzajem✊🏻
„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty składamy podziękowania za trud włożony w edukację, życząc pogody ducha każdego dnia, sukcesów i poczucia stabilizacji oraz satysfakcji zawodowej.
Drodzy Rodzice, Uczniowie – na podstawie art. 74 KN, w dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych. Dodatkowo zgodnie z z §5.1. i §5.2 Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603 oraz z 2019 r. poz. 318 i 1093) i Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach z dnia 14 września 2021 roku ustalono następujące dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno -wychowawczych:
📌 15 października 2021 roku (piątek);
📌 12 listopada 2021 roku (piątek);
📌 2 maja 2022 roku (poniedziałek);
📌 24 maja 2022 roku (wtorek – egzamin ósmoklasisty);
📌 25 maja 2022 roku (środa – egzamin ósmoklasisty);
📌 26 maja 2022 roku (czwartek – egzamin ósmoklasisty);
Dzień dobry, poniżej informacje dotyczące ubezpieczenia:
Ważne! Proszę pamiętać, że ubezpieczenie indywidualne dziecka skończyło się z dniem 31 sierpnia, dlatego zachęcamy chętnych do kontynuacji, bądź wyboru z podanych niżej ofert ubezpieczenia. Opcja indywidualna to najdynamiczniej rozwijający się trend w dystrybucji dobrowolnych ubezpieczeń NNW. Rodzice mają możliwość wyboru podjęcia samodzielnej decyzji o wariancie i wysokości składki. Prezentujemy Państwu trzy oferty ubezpieczeń przesłanych na adres Szkoły Podstawowej nr 1 z O.I w Głubczycach od następstw nieszczęśliwych wypadków Pakiet NNW szkolne od:
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas I-VIII odbędzie się 1 września 2021 roku o godzinie 9.00 na zielonym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach.
W razie niepogody uczniów klas I wraz z jednym opiekunem oraz klasy: VIIA, VIIIB i VIIID zapraszamy do sali gimnastycznej.
Natomiast uczniowie klas II – III oraz IV – VI i VIIB, VIIC, VIID, VIIIA, VIIIC spotkają się z wychowawcami w podanych przez wychowawców klasopracowniach.
Dotychczasowy Regulamin dotyczący zasad bezpieczeństwa obowiązujący na terenie naszej szkoły z zachowaniem środków ostrożności, w tym;
Klasy I-III – wejście nr 2;
Klasy IV-VIII – wejście główne;
Pracownicy – wejście nr 3;
Obowiązek zakrywania ust i nosa, zakaz wchodzenia na teren placówki osób postronnych – pozostają bez zmian;
W sprawach administracyjnych, zapraszamy do kontaktu 774852744 lub mailowo: sekretariat@sp1glubczyce.eu
Dzisiaj poza zakończeniem roku szkolnego z wychowawcami klas I- VI wraz z klasami VII pożegnaliśmy po raz pierwszy od 21 lat – klasę VIII. Było wyjątkowo, wzruszająco i pięknie👌🏻
Drodzy Uczniowie i Rodzice – dziękujemy za pracę i współpracę w tym niełatwym, minionym już roku szkolnym. Czas pandemii nauczył nas pokory, przypomniał o granicach zrozumienia i co bardzo ważne uświadomił, że bez technologii komputerowej nie ma miejsca dla szkoły XXI w. Były dni lepsze i gorsze, czasem jedynki, niezapowiedziane kartkówki, czy nieudane połączenia online. Pierwsze sukcesy, ale i niepowodzenia. Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników, zarówno w nauce, jak i sporcie. Tym, u których droga do zamierzonych celów wciąż trwa, życzymy efektów w kolejnych nadchodzących miesiącach i latach. Nie może także zabraknąć podziękowań skierowanych do nauczycieli za pracę, wsparcie i mobilizację, niejednokrotnie bowiem odgórne wytyczne wymagały wielu spotkań online Rady pedagogicznej, e-szkoleń, czy dodatkowej dokumentacji związanej z niebezpieczeństwem zarażenia COVID-19.
Tymczasem, drodzy Uczniowie – wspaniałych przygód, odpoczywajcie, spełniajcie marzenia sięgając gwiazd, bo świat czeka, a najpiękniejsze podróże jeszcze przed Wami do przebycia. Do zobaczenia, wracajcie wypoczęci i z uśmiechem na twarzy😊 Natomiast uczniom klasy VIII życzymy wszyscy samych sukcesów, tylko przychylnych wiatrów i mądrości w podejmowaniu właściwych decyzji. Żegnajcie🖐🏻
Klasa VIIIPożegnanie klasy VIIIWręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom klasy VIII