Gry i zabawy, czyli baw się z nami …

2 czerwca 2026 roku na hali Zarządu Oświaty kultury i Sportu w Głubczycach odbyła się pierwsza edycja zawodów – Gry i zabawy – baw się z nami, etap gminny. Są to zawody drużynowe przeznaczone dla klas I – III, składające się z 10-ciu osób ( 5 dziewcząt, 5 chłopców). Nasza drużyna zdobyła 2 miejsce i zapewniła sobie udział na etapie powiatowym. Reprezentowały nas następujące osoby: Emilia Łozowy, Katarzyna Szpak, Magdalena Dudzik, Melania Walaszek, Krystyna Tomczak, Jan Antoszczyszyn, Nikodem Maleńczak, Mikołaj Mikler, Michał Młot.

Serdecznie gratulujemy !!