Yonex Polish International Festival za nami 💪🏻

Start naszych w Yonex Polish International Festival U11, U13, U15.

Trzydniowa rywalizacja w Białymstoku dobiegła końca, która odbywała się w dniach 29-31.05.2026. Reprezentowało nas 14- stu uczniów, a byli to: Julia Barańska, Weronika Golas, Maja Malina, Oliwia Serafin, Hubert Wiciak, Ignacy Walaszek, Miłosz Oleś, Kordian Krawiec, Wojciech Maleńczak, Ignacy Wiciak, Filip Bieniasz, Piotr Rubczyński, Błażej Oleś, Jakub Krawiec.

Nasze osiągnięcia, które odnieśliśmy są wysokie w postaci  ośmiu medali 🥇🥇🥇🥉🥉🥉🥉🥉

Kategoria U13

Gra pojedyncza chłopców

3 miejsce – Jakub Krawiec

3 miejsce – Ignacy Wiciak

Gra podwójna dziewcząt

3 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok

Gra podwójna chłopców

1 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks K- Koźle

3 miejsce – Filip Bieniasz / Ignacy Wiciak

Gra mieszana

1 miejsce – Jakub Krawiec / Oliwia Serafin

Kategoria U15

Gra podwójna chłopców

1 miejsce – Ignacy Walaszek / Maciej Pudelski Rakiety Olsztyn

3 miejsce – Hubert Wiciak/ Filip Karbowniczek UKS Bliza Władysławowo.

Serdecznie gratulujemy🏸👏💪👍

Udało nam się też zwiedzić parę miejsc, bylìśmy w Pałacu Branickich oraz oglądalìśmy na Rynku Mityng Gwiazd Lekkoatletyki, gdzie odbywały się konkurencje skoku wzwyż, skoku o tyczce, a także pchnięcie kulą.  Wyjazd moźna podsumować – przyjemne z pożytecznym🙌🏻