Pamiętamy, więc gramy – Memoriał Julii Wójcik 🤍🏸

Dwa równoległe turnieje, a nasi uczniowie i zawodnicy na kortach, aby uczcić pamięć Julii Wójcik -?młodej, ale niezwykle wybitnej zawodniczki badmintona, której życie zabrała choroba nowotworowa. W Kędzierzynie odbyły się dwa turnieje: Super Grand Prix Juniorów i Młodzików oraz Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików. Dobry dorobek naszych podopiecznych przedstawia się następująco:

Gra podwójna gra młodziczek młodszych:

  • 🥈2 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok;

Gra podwójna młodzików młodszych;

  • 🥉3 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle

Gra pojedyncza młodzików grupa B;

  • 🥇1 miejsce – Piotr Rubczyński

Gra pojedyncza młodzików;

  • 🥈2 miejsce – Ignacy Walaszek

Gra mieszana młodzików;

  • 🥈2 miejsce – Ignacy Walaszek / Julia Barańska

Serdecznie gratulujemy 🙌🏻👏🏻