Dwa równoległe turnieje, a nasi uczniowie i zawodnicy na kortach, aby uczcić pamięć Julii Wójcik -?młodej, ale niezwykle wybitnej zawodniczki badmintona, której życie zabrała choroba nowotworowa. W Kędzierzynie odbyły się dwa turnieje: Super Grand Prix Juniorów i Młodzików oraz Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików. Dobry dorobek naszych podopiecznych przedstawia się następująco:
Gra podwójna gra młodziczek młodszych:
- 🥈2 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok;
Gra podwójna młodzików młodszych;
- 🥉3 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle
Gra pojedyncza młodzików grupa B;
- 🥇1 miejsce – Piotr Rubczyński
Gra pojedyncza młodzików;
- 🥈2 miejsce – Ignacy Walaszek
Gra mieszana młodzików;
- 🥈2 miejsce – Ignacy Walaszek / Julia Barańska
Serdecznie gratulujemy 🙌🏻👏🏻




