Zdobywamy 24 medale na gminnych zawodach lekkoatletycznych oraz 17 – ście pozycji premiowanych, tj: miejsca 1-2, w sztafetach tylko drużyna mistrzowska na zawody rangi powiatowej. Zawody odbywały się 21 maja w Lisięcicach. Sześć szkół przystąpiło do rywalizacji w kategorii Igrzyska Dzieci klasy 1-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasy 7-8. Nasze medalowe wyniki przedstawiają się następująco:
✅Kategoria Igrzyska Dzieci Dziewczęta Bieg na 100 metrów:
- 3 miejsce – Urszula Tomczak🥉
✅Bieg na 300 metrów:
- 1 miejsce – Bianka Maleńczak🥇
- 2 miejsce – Nina Konik🥈
✅Bieg na 600 metrów: - 1 miejsce – Agata Antoszczyszyn🥇
✅Skok w dal: - 2 miejsce – Roksana Szpak🥈
✅Sztafeta 4 x 100 metrów: - 1 miejsce – Bianka Maleńczak, Roksana Szpak, Urszula Tomczak, Agata Antoszczyszyn🥇 ✅Chłopcy Bieg na 100 metrów:
- 1 miejsce – Aleksander Oleksy🥇
✅Rzut piłeczką palantową: - 1 miejsce – Paweł Wojtuś🥇
✅Bieg na 500 metrów: - 2 miejsce – Kordian Krawiec🥈
- 3 miejsce – Ilia Kavalenka🥉
✅Bieg na 1000 metrów: - 3 miejsce – Jakub Krawiec🥉
✅Sztafeta 4 x 100 metrów: - 1 miejsce – Aleksander Oleksy, Ilia Kavalenka, Piotr Rubczyński, Kordian Krawiec🥇
✅Kategoria Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta Bieg na 600 metrów: - 2 miejsce – Agata Kowarska 🥈
✅Skok w dal: - 3 miejsce – Marta Kolczyńska🥈
✅Pchnięcie kulą: - 2 miejsce – Hanna Wysoczańska
✅Sztafeta 4 x 100 metrów: - 2 miejsce – Antonina Wysocka, Agata Kowarska, Paulina Tyburczy, Julia Barańska
✅Chłopcy Pchnìęcie kulą: - 1 miejsce – Paweł Zdobylak🥇
✅Bieg na 2000 metrów: - 2 miejsce – Ignacy Walaszek🥈
✅Bieg na 1000 metrów: - 2 miejsce – Szymon Pomes🥈
- 3 miejsce – Paweł Rubczyński
✅Bieg na 600 metrów: - 2 miejsce – Gracjan Wodarz🥈
✅Bieg na 300 metrów: - 2 miejsce – Michał Nowakowski🥈
✅Rzut oszczepem: - 3 miejsce – Maciej Zwarycz🥉
✅Sztafeta 4 x 100 metrów: - 1 miejsce – Szymon Pomes, Maciej Zwarycz, Michał Nowakowski, Gracjan Wodarz🥇
Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku 🙌🏻👏🏻
