Reprezentant naszej szkoły na prestiżowym turnieju w duńskim Farum 🇩🇰 

W miniony weekend w duńskim Farum odbył się prestiżowy międzynarodowy turniej badmintona 🏸

Wśród piątki najlepszych zawodników kadry narodowej Polski 🇵🇱 znalazł się również nasz reprezentant, uczeń klasy mistrzostwa sportowego 7A — Hubert Wiciak🔥

Hubert rozpoczął rywalizację pewnie pokonując reprezentanta Estonii i pokazując badminton na bardzo wysokim poziomie. W kolejnym meczu trafił jednak na wyjątkowo silnego zawodnika z Danii. Mimo ambitnej walki i efektownych akcji, tym razem nie udało się awansować dalej.

Sam udział w tak mocno obsadzonym turnieju i miejsce w ścisłej czołówce kadry narodowej to ogromne wyróżnienie dla Huberta oraz naszej szkoły 👏