Dzień Bezpiecznego Internetu💻

Dzień bezpiecznego Internetu w naszej szkole🖥⌨️

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. 

W tym roku DBI obchodziliśmy 09 lutego 2021 roku, uczniowie z naszej szkoły włączyli się do akcji DBI poprzez wykonanie plakatów i prezentacji multimedialnych oraz lekcje DBI prowadzone przez nauczyciela informatyki.

Skip to content