Dzień Dziecka w naszej szkole…

Dzisiaj w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Ten dzień był bardzo intensywny, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i umysłowym. Nasi uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnościami matematycznymi, artystycznymi, a także sprawnością fizyczną. Na wszystkich naszych wychowanków czekały słodkie niespodzianki, a na zwycięzców poszczególnych kategorii wyróżnienia i atrakcyjne nagrody. Podsumowaniem pikniku był wspólny taniec „BELGIJKA” wykonany przez uczniów i nauczycieli. Poniżej fotorelacja z tego wyjątkowego dnia.

Dodatkowo przypominamy, że w najbliższy czwartek 30.05.2024 r. wypada Święto Bożego Ciała, natomiast zgodnie z §5.1. i §5.2 Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603 oraz z 2019 r. poz. 318 i 1093) i Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach z dnia 12 września 2023 roku dzień 31 maja (piątek) 2024 roku jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Widzimy się 3 czerwca (poniedziałek) 2024 roku. Do zobaczenia!

Skip to content