Kto, jak nie my💪🏻🏸

Ubiegły tydzień obfitował w Finały Wojewodzkie w badmintona, gdzie nasi uczniowie walczyli o najwyższe laury przystępując do drużynowych zmagań. Jako pierwsi wystąpili starsi, rywalizując w Igrzyskach Młodzieży, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta uzyskali Wicemistrzostwo Województwa. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Milena Tyszkowska i Weronika Marek, a chłopcy : Olivier Gacki i Szymon Melnarowicz.
W piątek do zmagań przystąpiły młodsze roczniki rywalizując w Igrzyskach Dzieci. Kapitalnie spisała się drużyna chłopców, która w składzie: Kordian Krawiec, Ignacy Walaszek i Maciej Zwarycz wywalczyła tytuł Mistrzowski i awans do Finału Ogolnopolskiego, który odbędzie się na wiosnę. Bardzo dobry występ zanotowały także dziewczęta, zdobywając brązowy medal, w składzie: Julia Barańska, Weronika Golas i Maja Malina.
Gratulujemy i czekamy do wiosny👏🏻💪🏻