Zakończenie roku szkolnego📌

Dnia 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy klasy VIII. Było sentymentalnie, wzruszająco i pięknie.

Drodzy Uczniowie i Rodzice dziękujemy za pracę i współpracę w minionym, niełatwym roku szkolnym.

Zapewne były chwile radości i smutku, zwycięstwa i porażki. Wspólnie kroczyliśmy do przodu. Dziękujemy Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, kształtowaniu nowych umiejętności i zdolności.

Gratulujemy wysokich wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, występach wokalnych, angażowania się w prace na rzecz szkoły i innych instytucji.

Życzymy udanych wakacji, wspaniałych przygód. Odpoczywajcie, spełniajcie marzenia i do zobaczenia👋🏻!

Natomiast uczniom klas VIII, których żegnamy – życzymy mądrości w podejmowaniu życiowych decyzji i nuty szaleństwa w otaczającej rzeczywistości. Jesteście wyjątkowi i niepowtarzalni – pamiętajcie o tym❗️

Pełni dumy będziemy cichymi obserwatorami swoich wychowanków wierząc, że cząstka nas będzie zawsze z Wami. Spełniajcie marzenia sięgając gwiazd – najlepsze bowiem jeszcze przed Wami❗️

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach.