Z życia szkoły🏸💪🏼

Pomimo niełatwej sytuacji związanej z obostrzeniami ze względu na COVID-19, przy braku kibiców i bliskich, doskonale spisali się nasi uczniowie na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych w badmintonie. Turniej trwał cztery dni i dostarczył wielu emocji, a co najważniejsze sporo medali.

Mistrzem Polski w grze podwójnej został Rafał Mielnik.

Oliwia Zielińska wywalczyła dwa brązowe medale w grze pojedynczej oraz w grze podwójnej z Anną Paruszewską.

Paweł Kiszczyk dołożył to tego dorobku także brązowy krążek w grze deblowej.

W Mistrzostwach uczestniczyło 16-stu naszych uczniów: Maria Czyżowicz, Anna Gałaszkiewicz, Julia Krawiec, Maja Naumczyk, Anna Paruszewska, Dominika Wiciak, Oliwia Zielińska, Piotr Adamów, Jakub Gałązka, Paweł Kiszczyk, Dominik Lenartowicz, Rafał Mielnik, Olivier Gacki, Oskar Łyczkowski, Dawid Serafin i Łukasz Golas.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udanego występu na turnieju👏🏻

Należy dodać, że najlepszą uczestniczką zawodów została nasza była uczennica Maja Janko, zdobywając dwa złote medale w singlu i grze mieszanej.