„Poprzez ciszy mgłę z dala słychać śpiew, dziś wszystkim z nas Bóg narodzi się”

Dnia 19 grudnia 2019 roku odbyły się uroczyste Jasełka bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klasy 2B. Dzieci pięknie się zaprezentowały, a świetności inscenizacji dodały pastorałki i kolędy, do śpiewania których włączyła się zgromadzona publiczność. Po wzruszającym występie młodzi wykonawcy otrzymali gromkie brawa. Pani dyrektor Bożena Wiciak podziękowała występującym artystom oraz opiekunom za przygotowanie wyjątkowych Jasełek i wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Złożyła także świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej.

Również tym, którzy przeczytają powyższy wpis i na bieżąco śledzą wydarzenia z życia szkoły życzymy uśmiechu na każdy dzień i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych….. „bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”